GÜVENLİ ÖDEME
500₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
AYNI GÜN KARGO

Uchiha İtachi Hayatı ve Uchiha İtachi Yüzüğü

Uchiha İtachi Yüzüğü

Tüm bunlarla beraber Uchiha İtachi Akatsuki‘nin bir üyesi olarak, köyle olan kopuk bağlarını sembolize etmek için standart Akatsuki pelerini ve kesik bir Konoha alın koruyucusu giyiyor. Sağ yüzük parmağında kırmızı olan ve vermilion için kanji taşıyan Uchiha itachi yüzüğü takıyor. El ve ayak parmaklarına açık mavi oje ve içlerinde kırmızı taşlı üç gümüş yüzük bulunan bir kolye takmıştı.

Tüm Akatsuki yüzük sembolleri Japon Kanjileridir. 8 üye için kanjiler Çin mitolojisindeki tanrılarla ilişkilidir. Seiryu, Byakko, Suzaku, Genbu, Kuchin, Nanju, Hokuto, Santai ve Gyokuno bu tanrılara verilen isimlerdir. Akatsuki’nin her üyesi, yüzüğü taktıkları aynı parmakla ilişkili olan Gedo Heykeli’nin belirli bir parmağında durmakla görevlendirilmiştir. Ayrıca bu yüzüklerin Nagato’nun kendisi tarafından yapıldığına dair bir teori var, bu yüzden çakrayı alıp yayarak Akatsuki üyeleri ile iletişim kurabiliyordu. Uchiha itachi yüzüğü, Itachi’nin yüzüğü, “kızıl” anlamına gelen Japonca Kanji ile bilinen kırmızı renktir. Bu yüzük sağ yüzük parmağına takılmalıdır.  Bu yüzükler üyeler hakkında bilgiler verirken aynı zamanda üyelerin toplantıda iletişim kurmalarını sağlıyor.

Uchiha İtachi Hayatı ve Uchiha İtachi Yüzüğü
Uchiha İtachi Hayatı ve Uchiha İtachi Yüzüğü

Uchiha İtachi Hayatı 

Uchiha Itachi, serinin yan kahramanı Sasuke Uchiha’nın ağabeyi ve Fugaki Uchiha’nın oğludur. Uchihaitachi, Ninja dünyasında haydut bir ninja olarak bilinir, çünkü sözde suç örgütü Akatsuki’ye katılmadan önce tüm klanını kendisi katletmiş ve arkasında kız kardeşi Sasuke’den başka kimseyi bırakmamıştı. Tabii ki Itachi, tüm bunları köyün güvenliği için yaptı, çünkü Uchihalar, klana karşı haksız sebepler öne sürerek köyün arkasından bir isyan planlıyorlardı. Uchiha itachi hayatı boyunca kendi ailesini öldürmenin verdiği vicdan azabına katlandı ve köy tarafından bunu yapmaya zorlandı. Böylece Sasuke’yi koruyabildi. Sembol haline gelen uchiha itachi yüzüğü kullanan bu karakter, Sasuke’nin kardeşi ve kahramanıdır.

Küçük yaşlardan itibaren, Uchiha İtachi sakin ve anlayışlıydı, yaşına göre gözle görülür bir olgunluk gösteriyordu ve her durumla nasıl başa çıkılacağı konusunda bilgiliydi. Tüm başarılarına, yeteneğine ve şöhretine rağmen Itachi oldukça mütevazı bir adamdı. Kendi yetenekleri konusunda asla kibirli olmayan veya başkalarını küçümseyen bir kişiydi. Ayrıca söylediği çoğu şey tarafsız ve doğru olurdu. Bir rakip beklentisinin üstündeyse veya kendisine veya dostlarına meydan okursa, Uchihaitachi bunu özgürce kabul ederdi. Yedi yaşında bir çocuk olarak, akıl yürütmesi bir Hokage ile eşitti. Sadece klanının veya köyünün değil, aynı zamanda dünyanın tarihini de inceledikten sonra, neyin önemli olduğu konusunda daha önemli bilgiler kazandı. Çok şey öğrenmek, geçmişteki olayların nasıl meydana geldiğini anlamasını sağladı ve aynı anlayışı geleceğe uyguladığında, işlerin nereye gittiğiyle ilgili tahminler yapmaya başladı. Uchiha itachi hayatının başında saf bir çocuktu ve bu nedenle akranlarından fazla durumları nasıl ayırt edeceğini öğrenmeye istekliydi. Uzaktan izledi ve fikirleri tam olarak anlayabilmek için gözlem yaptı.

Bizi instagramdan takip etmek için tıklayın.

Bir yanıt yazın

Shopping cart

0
image/svg+xml

Sepetinizde ürün yok.

Continue Shopping